Gatavojamies draudzes sapulcei un jaunās padomes vēlēšanām!

2022.02.07 13:13

Svētdien, 2022. gada 13. martā notiks draudzes sapulce un jaunās padomes vēlēšanas. Rezervē sev šo datumu un nepalaid garām svarīgo iespēju uzzināt kā mums, draudzei, ir gājis aizvadītos 2 gadus un vēlēt jauno padomi.

Draudzes sapulce notiks baznīcā tūlīt pēc dievkalpojuma, sākums 12:30 un vēlēšanās varēs piedalīties ierodoties klātienē līdz pat pl. 16:00.
Atgādinām, ka balstiesīgs ir ikviens draudzes loceklis, kas nokārtojis draudzes locekļa ziedojumu par iepriekšējiem gadiem (par laiku līdz 2022. gadam).

Nominācijas komisijas izraudzīto un apstiprināto padomes un revīzijas komisijas kandidātu saraksts.

Padomes kandidāti.
Aivars Bērziņš,   Jānis Blumbergs,  Velta Brusbārde,  Inese Bušmane,  Māra Jermolova,  Irēna Jeršova,  Jānis Jurķis,  Aija Kārkla,  Kaspars Mardanovs,  Ģirts Pētersons,  Līga Taukule,   Gints Zandarts

Revīzijas komisijas locekļu kandidāti
Astrīda Kalniņa un Agita Krastiņa