Konkurss noslēdzies

2018.03.28 12:10

Draudzes valde izsludināja atklātu pretendentu pieteikumu konkursu baznīcas 1. stāva logu renovācijai šajā vasarā.

Ir atklāta pretendentu atlase Dubultu luterāņu baznīcas 1. stāva logu renovācijai
Šie ir izejas materiāli piedāvājuma izveidošanai:
ailu (ne stiklu) kopējā platība ir 43 m2
Lūdzu sagatavot piedāvājumu 1 m2 loga ailas renovācijai, notāmējot 2 raksturīgo logu L 26 un L28 pārstiklošanu -
piedāvājumu lūdzu sagatavot brīvā formā, mūsu iekšējai lietošanai;
principā, vajadzīga tikai orientējoša tāme, galvenajās pozīcijās, var nebūt tik smalkā dalījumā kā dotais darbu saraksts (tas ir dots tāpēc, lai jūs varētu saprast, ko mēs vēlamies, tam visam jābūt ievērtētam, plus darba garantija 2 gadi)

Uzņēmums var nebūt restaurātori, bet tiek sagaidīta atbildīga attieksme, apzinoties, ka baznīca ir 110 gadus sens valsts nozīmes kultūras piemineklis ar izcilu arhitektonisko vērtību; tāpēc vēlams, lai darbos piedalītos vismaz viens atbildīgais ar restaurācijas sertifikātu, veicot uzraudzītāja un konsultanta funkcijas.

Darbi veicami piemērotos laika apstākļos. Vēsturisko ārējo stiklojumu, kur tas iespējams, vēlams saglabāt, stiklu izņemot attīrot un ievietojot par jaunu. Ir pieejami arī jau iepriekš izņemti baznīcas logu stikli.
Ailas iekšējo stiklojumu paredzēt no jauna parastā stikla. Kā alternatīva iespējama iekšējā stiklojuma aizvietošana ar 14 mm biezu stikla paketi ar krāsotu atdalītāju (orientējoša cena ap 35 eur m2)

ja vajadzīgi papildus foto materiāli, lūdzu, sakiet, tāpat, labprāt atbildēsim Jūsu jautājumus, sazinieties ar mums, ja vēlaties pieteikt objekta apskati (t.29265189, Ģirts)

Pieteikumu iesniegšanas pēdējais termiņš ir 18 aprīlis.
Konkursa uzvarētājam būs lūgums satādīt pilna apjoma tāmi līdz 25. aprīlim

Darbu un materiālu saraksts:

1.stāva logu renovācija Dubultu baznīcā
Veicamo darbu uzskaitījums un izmaksas

Dubultais stiklojums – ārpusē – fasādes daļā un interjerā

Darbu uzskaitījums
1. Sastatņu izbūve, darba vietas sagatavošana ārpusē
2. Fotofiksācija
3. Ārējā stiklojuma demontāža
4. Ailes perimetra attīrīšana, gruntēšana, pieveidošana, atkārtota gruntēšana montāžas nodrošināšanai
5. Ārējo nesošo metāla konstrukciju restaurācija, nosedzošo un skrūvju stiprinājumu restaurācija, renovācija
6. Oriģinālo stiklu attīrīšana; vai jauna stikla piegriešana, uzmērījumu darbi, šablonu noņemšana, piegriešana