Aicina uz pateicības teze lūgšanu 14.janvārī

Santa Goža
2017.01.13 10:09

14. janvārī Sv. Pētera baznīcā pl.16:00 notiks kopēja pateicības lūgšanu un pieredzes dalīšanos. Aicināts ikviens, kurš palīdzējis, iesaistījies pie organizēšanas, brīvprātīgi, kā arī viesģimenes.

Pateicībā par ikviena atvērto sirdi un dāvāto viesmīlību Tezē tikšanās laikā aicinājums nākt uz tikšanos Svēta Pētera baznīcā Rīgā, sestdien 14. janvāri plkst. 16:00. Tā sāksies ar pateicības lūgšanu, pēc kuras būs aicinājums pastāstīt par savu pieredzi. :)

Tezē sagatavošanās komanda no sirds pateicas un cer, ka arī ikvienam tas ir bijis īpašs un skaists laiks. Aicinām un iedrošinām dalīties tajā, ko esat piedzīvojuši (skaistajā un arī ne tik patīkamajā), rakstot uz e pasta adresi info@taizeriga.lv .

Kā arī var turpināt piedalīties arī kopīgajās Tezē lūgšanās, kuras notiks vēl līdz 20. janvārim
pirmdienās 18.00 Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā, un
no otrdienas līdz sestdienai 9.15 Doma baznīcā un 12.10 Sv. Jēkaba katedrālē, kā arī apmeklēt Sagatavošanas centru vēl nākamās nedēļas laikā!
Pēc 20. janvāra Tezē brāļi un brīvprātigie dosies atpakaļ uz Tezē, Francijā.